/files/00903/img/forest.jpgРасклад урокаў - Арэшніцкі ВПК ДЗС-БШ

Расклад урокаў

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ У ІI ПАЎГОДДЗІ 2021/2022 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Дні

I клас

III  клас

IV  клас

Панядзелак

1.Чалавек і свет

1.Англійская мова

1.Беларуская мова

2.Матэматыка

2.Матэматыка

2.Матэматыка

3.Фізічная культура і здароўе

3.Беларуская мова

3.Англійская мова

4.Працоўнае навучанне

4.Музыка

4.Музыка

 

5.Беларуская літаратура

5.Асновы бяспекі       жыццядзейнасці

 

 

 

 

Аўторак

1.Беларуская літаратура

1.Руская мова

1.Руская літаратура

2.Матэматыка

2.Фізічная культура і здароўе

2.Фізічная культура і здароўе

3.Беларуская мова

3.Матэматыка

3.Матэматыка

4.Выяўленчае мастацтва

4.Руская літаратура

4.Руская  мова

 

5.Чалавек і свет

5.Мая Радзіма - Беларусь

 

 

 

 

 

 

Серада

1.Беларуская літаратура

1.Беларуская літаратура

1.Англійская мова

2.Матэматыка

2.Англійская мова

2.Матэматыка

3.Беларуская мова

3.Матэматыка

3.Беларуская мова

4.Фізічная культура і здароўе

4.Беларуская мова

4.Беларуская літаратура

 

5.Працоўнае навучанне

5.Працоўнае навучанне

 

 

 

 

 

 

Чацвер

1.Беларуская літаратура

1.Асновы бяспекі жыццядзейнасці

1.Руская  мова

2.Матэматыка

2.Матэматыка

2.Англійская мова

3.Беларуская мова

3.Руская мова

3.Матэматыка

 

4.Час здароўя і спорту

4.Час здароўя і спорту

 

5.Англійская мова

5.Беларуская літаратура

 

 

 

 

 

 

Пятніца

1.Музыка

1.Руская літаратура

1.Руская літаратура

2.Руская мова

2.Фізічная культура і здароўе

2.Фізічная культура і здароўе

3.Час здароўя і спорту 

3.Руская мова

3.Руская мова

4.Выяўленчае мастацтва

4.Выяўленчае мастацтва

4.Выяўленчае мастацтва

 

 

 

 

 

 

 

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ У ІI ПАЎГОДДЗІ 2021/2022 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

Дні

V клас

VI клас

VIII клас

IX клас

Панядзелак

1 .Мастацтва(айчынная і сусветная маст.культура)

1.Геаграфія

1.Беларуская мова

1.Фізіка

2.Руская мова

2.Біялогія

2.Фізіка

2.Нямецкая мова

3.Матэматыка

3.Беларуская літаратура

3 .Мастацтва(айчынная і сусветная маст.культура)

3.Беларуская мова

4.Чалавек і свет

4. Нямецкая мова

4.Геаграфія

4.Беларуская літаратура

5.Беларуская літаратура

5. Руская літаратура

5.Нямецкая мова

5.Інфарматыка

 

6.Мастацтва(айчынная і сусветная маст.культура)

6.Руская літаратура

 

Аўторак

1.Сусветная гісторыя

1.Матэматыка

1.Біялогія 

1.Фізічная культура і здароўе

2.Руская мова

2.Беларуская мова

2.Сусветная гісторыя

2. Біялогія

3.Матэматыка

3.Матэматыка

3.Хімія

3. Гісторыя Беларусі

4.Працоўнае навучанне

4.Інфарматыка

4.Матэматыка

4.Хімія

5.Беларуская мова

5.Працоўнае навучанне

5.Біялогія

5.Матэматыка

 

6.Сусветная гісторыя

6.Руская мова

6.Біялогія

 

 

 

7.Час здароўя і спорту

7.Сусветная гісторыя

Серада

1.Фізічная культура і здароўе

1.Руская мова

1.Матэматыка

1.Геаграфія

2.Руская літаратура

2.Фізічная культура і здароўе

2.Геаграфія

2.Матэматыка

3.Англійская мова

3.Матэматыка

3.Фізічная культура і здароўе

3.Руская мова

4.Асновы бяспекі жыццядзейнасці

4.Нямецкая мова

4. Матэматыка

4.Руская літаратура

5.Беларуская мова

5.Матэматыка

5.Руская мова

5.Нямецкая мова

6.Беларуская літаратура

6. Руская літаратура

6.Нямецкая мова

6.Матэматыка

 

 

 

 

Чацвер

1.Руская мова

1.Працоўнае навучанне

1.Фізіка

1.Нямецкая мова

2.Матэматыка

2.Беларуская мова

2.Беларуская літаратура

2.Фізічная культура і здароўе

3. Час здароўя і спорту

3.Нямецкая мова

3.Беларуская мова

3.Фізіка

4.Англійская мова

4.Беларуская літаратура

4.Інфарматыка

4.Руская мова

5.Беларуская мова

5.Руская мова

5.Працоўнае навучанне

5.Хімія

6.Матэматыка

6.Час здароўя і спорту

6.Хімія

6.Беларуская літаратура

 

 

 

7. Час здароўя і спорту

Пятніца

1.Руская літаратура

1.Гісторыя Беларусі

1.Фізічная культура і здароўе

1.Матэматыка

2.Матэматыка

2.Беларуская мова

2.Матэматыка

2.Сусветная гісторыя

3. Сусветная гісторыя

3.Руская мова

3.Нямецкая мова

3.Матэматыка

4.Фізічная культура і здароўе

4.Матэматыка

4.Гісторыя Беларусі

4.Беларуская мова

5.Англійская мова

5.Фізічная культура і здароўе

5.Матэматыка

5.Грамадазнаўства

 

 

6.Руская літаратура

6.Працоўнае навучанне