/files/00903/img/forest.jpgСпецыяльна арганізаваная дзейнасць - Арэшніцкі ВПК ДЗС-БШ

Спецыяльна арганізаваная дзейнасць

Спецыяльна арганізаваная дзейнасць выхаванцаў рознаўзроставай групы (ад 3 да 6 гадоў) на 2021/2022 навучальны год (другое паўгоддзе)

 

 

Час

3-4 гады

Час

4-5 гадоў

Час

5-6 гадоў

Панядзелак

1

 

 

 

09.00

09.20

Дзіця і прырода

09.00

 09.25

Дзіця і прырода

2

 09.35 

 09.50

 Выяўленчае мастацтва (лепка /маляванне)

09.35

09.55

Выяўленчае мастацтва (лепка /маляванне)

09.35

  10.00

Выяўленчае мастацтва (лепка /маляванне)

3

10.20

10.35

Музычнае мастацтва

10.20

10.40

Музычнае мастацтва

10.20 10.45

Музычнае мастацтва

Аўторак

1

 

 

 

 

 

09.00

09.25

Падрыхтоўка да навучання грамаце

2

09.35

09.50

Дзіця і грамадства

09.35

09.55

Дзіця і грамадства

09.35

10.00

Дзіця і грамадства

3

10.20

10.35

Выяўленчае мастацтва (аплікацыя / канструяванне)

10.20

10.40

 

Выяўленчае мастацтва (аплікацыя / канструяванне)

10.20

10.45

 

Выяўленчае мастацтва (аплікацыя / канструяванне)

                                                                    Серада

1

09.00

09.15

Развіццё маўлення

і культура маўленчых зносін

09.00

09.20

Развіццё маўлення

 і культура маўленчых зносін

09.00

09.25

Развіццё маўлення

і культура маўленчых зносін

2

 

 

09.35

09.55

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

09.35

10.00

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

3

10.20 10.35

Фізічная культура

10.20 10.40

 Фізічная культура

10.20 10.45

 Фізічная культура

4

16.0016.15

Музычнае мастацтва

16.0016.20

Музычнае мастацтва

16.00

16.25

Музычнае мастацтва

Чацвер

1

09.00

09.15

Развитие речи и культура речевого общения

09.00

09.20

Развитие речи и культура речевого общения

09.00

09.25

Развитие речи и культура речевого общения

2

09.35

09.50

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

 

 

 

 

3

10.20 10.35

 Фізічная культура

10.20 10.40

 Фізічная культура

10.20 10.45

Фізічная культура 

                                                                           Пятніца

1

 

 

09.00

09.20

Дзіця і грамадства

09.00

09.25

Дзіця і грамадства

2

09.3509.50

 Дзіця і прырода / Мастацкая літаратура

 

 

 

 

3

 

 

10.20 10.40

 Мастацкая літаратура

10.20 10.45

 Мастацкая літаратура

4

16.00

16.15

 Фізічная культура

16.00

16.20

 Фізічная культура

16.00

16.25

 Фізічная культура